تعمیرات ماشین های اداری
تعمیرات پرینتر

ماشین های اداری

آموزش تعمیرات ماشین های اداری : اگر به دنبال یک آموزشگاه مناسب جهت آموزش تعمیرات ماشین های اداری هستید ابتدا لازم است بدانید چه چیز هایی را قرار است یاد بگیرید. در این مطلب قصد داریم شما را با سرفصل های آموزش تعمیرات ماشین های اداری آشنا کنیم. با ما همراه باشید. آموزش تعمیرات ماشین های اداری در ایران شامل آموزش تعمیرات کپی ، آموزش تعمیرات پرینتر ، آموزش تعمیرات فکس ، آموزش تعمیرات اسکنر ، آموزش تعمیرات پول شمار.

ادامه مطلب

تعمیرات فکس و اسکن

آموزش تعمیرات فکس و اسکن : فرمتر,کاغذکش, ترمال هد, کارتریج, فیلم, فیوزینگ, نحوه ی ارسال, نحوه ی دریافت, به طور کلی دستگاه فاکس به صورت حرارتی و فیلم و کارتریجی از قطعات بالا که ذکر شد ، تشکیل شده است که درکلاس های آموزش تعمیرات فکس و اسکن این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر بخش نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود.بعد از پایان یافتن تمامی بخشها به طور کلی..

ادامه مطلب

تعمیرات پرینتر

آموزش تعمیرات پرینتر : لیزر, یونیت,بردها,درایور , کاغذکش ها ,کارتریج , انتقال حرکت, فیوزینگ داپلکس, به طور کلی دستگاه پرینتر از قطعات بالا که ذکر شد تشکیل شده که در کلاسهای آموزشی این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر بخش نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود.و بعد از پایان یافتن تمامی بخشها به طور کلی این اجزا را به هم وصل کرده و دستگاه را آماده ی کار می کنیم .

ادامه مطلب

تعمیرات دستگاه کپی

آموزش تعمیرات کپی : یونیت اسکن,یونیت تانک دولوپر,یونیت درام,یونیت شارژر ,یونیت انتقال حرکت,یونیت فیوزینگ,یونیت درایور, یونیت آسانسور کاستها,یونیت موتورهای دستگاه,نحوه ی فرمان دادن سنسورها,کاغذکشها,Spf ,لیزر , بردها ,دابلکس ,به طور کلی دستگاه کپی از یونیت های  بالا که ذکر شد تشکیل شده  که هر کدام از این یونیت ها به نوبه ی خود  از قطعات دیگری تشکیل شده است .که در کلاسهای آموزش تعمیرات کپی ..

ادامه مطلب

شارژکارتریج

شارژکارتریج :تانک تونر , یونیت درام , نحوه ی شارژ اصولی کارتریج به طور کلی کارتریج از قطعات بالا که ذکر شد تشکیل شده که در کلاسهای آموزش شارژ کارتریج این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر کارتریج چه رنگی و چه سیاه و سفید نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود. این روش باعث می شود که به صورت خیلی ساده و عملی بعد از اتمام کلاس دانشجو دید فنی کاملی از نظر شارژ انواع کارتریج پیدا کند.

ادامه مطلب

آموزش تعمیرات پول شمار : دستگاه پول شما از کاربردی ترین ابزار ها و ماشین های اداری است ، که امروزه به صورت گسترده در بانک ها و موسسه های مالی و اعتباری مورد استفاده قرار می گیرد، تعمیرات دستگاه پول شمار به علت اختصاصی بودن فرآیند ساخت نیاز به تخصص و دقت بالایی دارد که در دوره های آموزش تعمیرات ماشین های اداری این مجموعه به صورت کامل به آن ها پرداخته می شود ، و کار آموزان پس از اتمام دوره های آموزش تعمیرات پول شمار ، با فناوری و نحوه ی ساخت ، طریقه ی کار آن آشنا شده و تعمیر پول شمار را به صورت کامل انجام دهند.

آموزش تعمیزات پول شمار

انواع دستگاه های پول شمار

دستگاه های پول شمار با توجه به نیاز و محل مورد استفاده در دو دسته بندی زیر قرار می گیرند:

 

دستگاه پول شمار رو میزی

این نوع پول شمار ها در ابعاد و اندازه ی کوچکتری نسبت به سایر پول شمار ها بوده و نحوه ی شمارش پول ها در آن به صورت آبشاری و از بالا به پایین و یا از چپ به راست می باشد. موتور های استفاده شده در پول شمار های رومیزی به دو صورت تسمه ای و گیربکسی کار شمارش پول ها را انجام می دهند، که دستگاه های گیربکس دار دارای کیفیت بالاتری نسیت به نوع تسمه ای هستند.

دستگاه پول شمار ایستاده

دستگاه های پول شمار ایستاده معمولا برای مشتریان طراحی و ساخته شده است ، دارای ابعاد و اندازه بزرگتری نسبت به پول شمار رومیزی بوده و به مراتب از سرعت شمارش بیشتری نیز استفاده می کنند. نحوه ی شمارش در پول شمار های ایستاده از چپ به راست بوده و معمولا دارای محفظه ای محافظ برای جلوگیری از پراکنده شدن اسکناس های شمارشی می باشند.

برخی از پول شمار ها علاوه بر شمارش اسکناس ، همزمان آن ها را اسکن کرده و با حسگر های موجود پول های تقلبی را شناسایی می کنند.لازم به ذکر است که اغلب پول شمار های موجود در بازار از نوع خارجی هستند و برای تعمیر پول شمار باید از فنون طراحی و ساخت آن ها آشنا بود.