تعمیرات ماشین های اداری
تعمیرات پرینتر

ماشین های اداری

آموزش تعمیرات ماشین های اداری : اگر به دنبال یک آموزشگاه مناسب جهت آموزش تعمیرات ماشین های اداری هستید ابتدا لازم است بدانید چه چیز هایی را قرار است یاد بگیرید. در این مطلب قصد داریم شما را با سرفصل های آموزش تعمیرات ماشین های اداری آشنا کنیم. با ما همراه باشید. آموزش تعمیرات ماشین های اداری در ایران شامل آموزش تعمیرات کپی ، آموزش تعمیرات پرینتر ، آموزش تعمیرات فکس ، آموزش تعمیرات اسکنر ، آموزش تعمیرات پول شمار.

ادامه مطلب

تعمیرات فکس و اسکن

آموزش تعمیرات فکس و اسکن : فرمتر,کاغذکش, ترمال هد, کارتریج, فیلم, فیوزینگ, نحوه ی ارسال, نحوه ی دریافت, به طور کلی دستگاه فاکس به صورت حرارتی و فیلم و کارتریجی از قطعات بالا که ذکر شد ، تشکیل شده است که درکلاس های آموزش تعمیرات فکس و اسکن این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر بخش نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود.بعد از پایان یافتن تمامی بخشها به طور کلی..

ادامه مطلب

تعمیرات پرینتر

آموزش تعمیرات پرینتر : لیزر, یونیت,بردها,درایور , کاغذکش ها ,کارتریج , انتقال حرکت, فیوزینگ داپلکس, به طور کلی دستگاه پرینتر از قطعات بالا که ذکر شد تشکیل شده که در کلاسهای آموزشی این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر بخش نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود.و بعد از پایان یافتن تمامی بخشها به طور کلی این اجزا را به هم وصل کرده و دستگاه را آماده ی کار می کنیم .

ادامه مطلب

تعمیرات دستگاه کپی

آموزش تعمیرات کپی : یونیت اسکن,یونیت تانک دولوپر,یونیت درام,یونیت شارژر ,یونیت انتقال حرکت,یونیت فیوزینگ,یونیت درایور, یونیت آسانسور کاستها,یونیت موتورهای دستگاه,نحوه ی فرمان دادن سنسورها,کاغذکشها,Spf ,لیزر , بردها ,دابلکس ,به طور کلی دستگاه کپی از یونیت های  بالا که ذکر شد تشکیل شده  که هر کدام از این یونیت ها به نوبه ی خود  از قطعات دیگری تشکیل شده است .که در کلاسهای آموزش تعمیرات کپی ..

ادامه مطلب

شارژکارتریج

شارژکارتریج :تانک تونر , یونیت درام , نحوه ی شارژ اصولی کارتریج به طور کلی کارتریج از قطعات بالا که ذکر شد تشکیل شده که در کلاسهای آموزش شارژ کارتریج این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر کارتریج چه رنگی و چه سیاه و سفید نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود. این روش باعث می شود که به صورت خیلی ساده و عملی بعد از اتمام کلاس دانشجو دید فنی کاملی از نظر شارژ انواع کارتریج پیدا کند.

ادامه مطلب

شارژ کارتریج جوهر افشان


یکی از ارزان ترین روش ها شارژ کارتریج جوهر افشان به شمار می رود اما تهیه کارتریج به عنوان یکی از گران ترین روش ها است.
می توان در حدود 80 درصد عملکرد یک کارتریج اورجینال را به شکل تقریبی بعد از هر بار شارژ بدست بیاوریم.
اگر که شارژ بشکل کامل شکل بگیرد و همچنین تونر  استفاده شده از جنس مرغوب و عالی باشد این امکان وجود دارد که تا 80 درصد چاپ و 80 درصد کیفیت چاپ را نسبت به یک کارتریج اورجینال بدست آورد.
البته کیفیت چاپ کارتریج هم ارتباط مستقیمی با تونر و قطعات جانبی کارتریج داشته است.
شارژ کارتریج کانن Canon
شارژ کارتریج کانن لیزری مشکی CANON 725 BLACK LASER
کد محصول : CANON 725  BLACK  LASER دسته :CANON  شارژ کاتریج ، شارژ کارتریج لیزری کانن .....
شارژ کارتریج لیزری مشکی CANON 725 BLACK LASER
قابل استفاده کردن در دستگاه کانن:LBP6000-MF3010-LBP6020

نحوه ی چگونگی تعویض کارتریج پرینتر:


1) در کارتریج پرینتر را باز نموده و سپس کارتریج قدیمی را خارج نمایید.


 

احتیاط لازم :


به منظور جلوگیری کردن از صدمه دیدن کارتریج باید از تابش نور مستقیم به آن جلوگیری نمایید و سپس آن را با یک تکه کاغذ بپوشانید.
تصویر ابتدایی جدید را از بسته بندی خود خارج نمایید.


احتیاط لازم:


به منظور جلوگیری نمودن از آسیب دیدن کارتریج باید آن را از دو سر در زمان جابه جا نمودن بگیرید.
تصویر اول توضیح دهنده حالت خارج نمودن کارتریج پرینتر است.
2) هم اکنون کارتریج جدید را از بسته بندی خود خارج نمایید.


احتیاط لازم:


به منظور جلوگیری نمودن از آسیب رسیدن کارتریج باید در هنگام جابه جا نمودن آن را از دو سر بگیرید.
3)نوار را تا زمانی که دقیقا از کارتریج جدا بکشد و درون جعبه کارتریج قرار بدهید تا زمانی که برای بازیابی یا دریافت نمودن به کارخانه باز گردانده شود.
تصویر دوم در واقع نحوه ی جدا شدن نوار می باشد.


 
4) به آرامی از جلو به سمت عقب کارتریج جوهر را تکان بدهید تا جوهر به شکل یک دست در داخل کارتریج پخش شود.
تصویر سوم نحوه ی نشان دهنده چگونگی حرکت دادن کارتریج است.


 
5)کارتریج پرینتر را در جای خود قرار بدهید و سپس در آن را ببندید .
تصویر چهارم در اصل بیانگر آنچه در بالا بیان شده است می باشد.

 احتیاط لازم:


در صورتی که جوهر به لباس شما پاشیده شده ، آن را به کمک یک پارچه خشک و همچنین آب سرد بشورید . زیرا آب گرم موجب می گردد جوهر هر چه زیادتر در بافت پارچه فرو می رود.
یادداشت های لازم  در این باره  :
هنگامی که میزان جوهر کم شده است کلمات یا به زمان چاپ جا می افتد و یا کم رنگ خواهند شد .شما با درست توزیع کردن جوهر این  توانایی را خواهید داشت که به کیفیت چاپ خود کمک کنید . در جهت  باز پخش نمودن جوهر درون کارتریج باید آن را در آورده است و به آرامی  تکان بدهید  تا جوهر به شکل یکنواخت پخش شود.