تعمیرات ماشین های اداری
تعمیرات پرینتر

ماشین های اداری

آموزش تعمیرات ماشین های اداری : اگر به دنبال یک آموزشگاه مناسب جهت آموزش تعمیرات ماشین های اداری هستید ابتدا لازم است بدانید چه چیز هایی را قرار است یاد بگیرید. در این مطلب قصد داریم شما را با سرفصل های آموزش تعمیرات ماشین های اداری آشنا کنیم. با ما همراه باشید. آموزش تعمیرات ماشین های اداری در ایران شامل آموزش تعمیرات کپی ، آموزش تعمیرات پرینتر ، آموزش تعمیرات فکس ، آموزش تعمیرات اسکنر ، آموزش تعمیرات پول شمار.

ادامه مطلب

تعمیرات فکس و اسکن

آموزش تعمیرات فکس و اسکن : فرمتر,کاغذکش, ترمال هد, کارتریج, فیلم, فیوزینگ, نحوه ی ارسال, نحوه ی دریافت, به طور کلی دستگاه فاکس به صورت حرارتی و فیلم و کارتریجی از قطعات بالا که ذکر شد ، تشکیل شده است که درکلاس های آموزش تعمیرات فکس و اسکن این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر بخش نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود.بعد از پایان یافتن تمامی بخشها به طور کلی..

ادامه مطلب

تعمیرات پرینتر

آموزش تعمیرات پرینتر : لیزر, یونیت,بردها,درایور , کاغذکش ها ,کارتریج , انتقال حرکت, فیوزینگ داپلکس, به طور کلی دستگاه پرینتر از قطعات بالا که ذکر شد تشکیل شده که در کلاسهای آموزشی این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر بخش نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود.و بعد از پایان یافتن تمامی بخشها به طور کلی این اجزا را به هم وصل کرده و دستگاه را آماده ی کار می کنیم .

ادامه مطلب

تعمیرات دستگاه کپی

آموزش تعمیرات کپی : یونیت اسکن,یونیت تانک دولوپر,یونیت درام,یونیت شارژر ,یونیت انتقال حرکت,یونیت فیوزینگ,یونیت درایور, یونیت آسانسور کاستها,یونیت موتورهای دستگاه,نحوه ی فرمان دادن سنسورها,کاغذکشها,Spf ,لیزر , بردها ,دابلکس ,به طور کلی دستگاه کپی از یونیت های  بالا که ذکر شد تشکیل شده  که هر کدام از این یونیت ها به نوبه ی خود  از قطعات دیگری تشکیل شده است .که در کلاسهای آموزش تعمیرات کپی ..

ادامه مطلب

شارژکارتریج

شارژکارتریج :تانک تونر , یونیت درام , نحوه ی شارژ اصولی کارتریج به طور کلی کارتریج از قطعات بالا که ذکر شد تشکیل شده که در کلاسهای آموزش شارژ کارتریج این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر کارتریج چه رنگی و چه سیاه و سفید نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود. این روش باعث می شود که به صورت خیلی ساده و عملی بعد از اتمام کلاس دانشجو دید فنی کاملی از نظر شارژ انواع کارتریج پیدا کند.

ادامه مطلب

تعمیرات انواع کارتریج

کیفیت چاپ و عمر دستگاه خود را برای ارزانی مبلغی ناچیز فدا نکنید
در این مرکز شارژ کارتریج با استفاده از استانداردهای کمپانی های اصلی  و بر گرفته از فناوری روز دنیا صورت می پذیرد.
شارژ کارتریج در محل ( اما پیشنهاد می شود  کارتریج را به منظور شارژ به شرکت ایده برتر پیشگام پرینتر ارسال کنید)
دستگاه پرینتر بیشتر کارتریج های شارژ شده در این مرکز وجود داشته است و همه ی کارتریج های شارژ شده در این همراه با برگه تست تایید شده ارسال می گردد.
با توجه به دقت کار در چگونگی مراحل شارژ و تولید مجدد کارتریج ها و استفاده از تونر و قطعات اصلی، کیفیت آنها تا حد قابل توجهی با کارتریج های اورجینال قابل مقایسه و برابر است.
در این مرکز تمام کارتریج های شارژ شده از نظر تعداد برگ قابل پرینت با کارتریج اورجینال برابری دارند.
همه ی کارتریج های شارژ شده در این مرکز همراه با تاییدیه واحد کنترل می باشد. (QC)
تولید مجدد  و شارژ انواع کارتریج های لیــزری:
ارسال مراسلات در محدوده تحت پوشش بصورت رایـگان است. (در دیگر مناطق بشکل توافقی)
 تعمیر کارتریج سامسونگ
 تعمیر کارتریج کانن
 تعمیر کارتریج اچ پی
 تعمیر کارتریج برادر
 تعمیر کارتریج sumsung
تعمیر کارتریج hp
تعمیر کارتریج canon
تعمیر کارتریج brother
تعمیرات تونر کارتریج
تعمیرات تخصصی تونر کارتریج
تعمیرات کارتریج های لیزری و لیزری رنگی
تعویض چیپست کارتریج های جدید لیزری
شستشوی هد و بازکردن نازل های کارتریج
آموزش مخزنی نمودن پرینترهای جوهر افشان مانن اپسون و اچپی
آموزش باز نمودن کارتریج های لیزری و رفع عیب های آنها
آموزش خالی نمودن مخزن ضایعات کارتریجهای لیزری