تعمیرات ماشین های اداری
تعمیرات پرینتر

ماشین های اداری

آموزش تعمیرات ماشین های اداری : اگر به دنبال یک آموزشگاه مناسب جهت آموزش تعمیرات ماشین های اداری هستید ابتدا لازم است بدانید چه چیز هایی را قرار است یاد بگیرید. در این مطلب قصد داریم شما را با سرفصل های آموزش تعمیرات ماشین های اداری آشنا کنیم. با ما همراه باشید. آموزش تعمیرات ماشین های اداری در ایران شامل آموزش تعمیرات کپی ، آموزش تعمیرات پرینتر ، آموزش تعمیرات فکس ، آموزش تعمیرات اسکنر ، آموزش تعمیرات پول شمار.

ادامه مطلب

تعمیرات فکس و اسکن

آموزش تعمیرات فکس و اسکن : فرمتر,کاغذکش, ترمال هد, کارتریج, فیلم, فیوزینگ, نحوه ی ارسال, نحوه ی دریافت, به طور کلی دستگاه فاکس به صورت حرارتی و فیلم و کارتریجی از قطعات بالا که ذکر شد ، تشکیل شده است که درکلاس های آموزش تعمیرات فکس و اسکن این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر بخش نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود.بعد از پایان یافتن تمامی بخشها به طور کلی..

ادامه مطلب

تعمیرات پرینتر

آموزش تعمیرات پرینتر : لیزر, یونیت,بردها,درایور , کاغذکش ها ,کارتریج , انتقال حرکت, فیوزینگ داپلکس, به طور کلی دستگاه پرینتر از قطعات بالا که ذکر شد تشکیل شده که در کلاسهای آموزشی این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر بخش نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود.و بعد از پایان یافتن تمامی بخشها به طور کلی این اجزا را به هم وصل کرده و دستگاه را آماده ی کار می کنیم .

ادامه مطلب

تعمیرات دستگاه کپی

آموزش تعمیرات کپی : یونیت اسکن,یونیت تانک دولوپر,یونیت درام,یونیت شارژر ,یونیت انتقال حرکت,یونیت فیوزینگ,یونیت درایور, یونیت آسانسور کاستها,یونیت موتورهای دستگاه,نحوه ی فرمان دادن سنسورها,کاغذکشها,Spf ,لیزر , بردها ,دابلکس ,به طور کلی دستگاه کپی از یونیت های  بالا که ذکر شد تشکیل شده  که هر کدام از این یونیت ها به نوبه ی خود  از قطعات دیگری تشکیل شده است .که در کلاسهای آموزش تعمیرات کپی ..

ادامه مطلب

شارژکارتریج

شارژکارتریج :تانک تونر , یونیت درام , نحوه ی شارژ اصولی کارتریج به طور کلی کارتریج از قطعات بالا که ذکر شد تشکیل شده که در کلاسهای آموزش شارژ کارتریج این آموزشگاه به طور اصولی هر بخش توضیح داده شده و تمامی ایرادهای مربوط به هر کارتریج چه رنگی و چه سیاه و سفید نیز به دانشجو به صورت عملی آموخته می شود. این روش باعث می شود که به صورت خیلی ساده و عملی بعد از اتمام کلاس دانشجو دید فنی کاملی از نظر شارژ انواع کارتریج پیدا کند.

ادامه مطلب

شارژ انواع کارتریج های لیزری رنگیHP

شارژ کارتریج لیزری رنگی HP با تونر مشکی / آبی / قرمز و زرد انجام می گیرد.
پرینترهای لیزری رنگی HP دارای چهار کارتریج است.
حساسترین قطعه یک کارتریج لیزری رنگی  درام است. بهتر است در هر بار شارژ کارتریج لیزری رنگی آنرا تعویض نمایید.در شارژ کارتریج لیزری رنگی کیفیت تونر بسیار اساسی و مهم بشمار می رود.
از شارژ کارتریج پرینترهای تک رنگ ، هزینه و قیمت شارژ 4 کارتریج لیزری رنگی بالاتر می باشد. بدین شکل در صورتی که فقط می خواهید از رنگ مشکی استفاده کنید باید از پرینترهای تک رنگ استفاده نمایید تا هزینه کمتری برای شارژ پرداخت نمائید.
آموزش شارژ کارتریج اچ پی HP CARTRIDGE
شارژ کارتریج اچ پی HP CARTRIDGE
شارژ کارتریج hp
شارژ کارتریج پرینترهای HP
شارژ کارتریج پرینترهای تک کاره رنگی HP1025 – HP1525 – HP2025 – HP251 – HP351 – HP451 شرکت اچ پی
شارژ کارتریج پرینترهای تک کاره رنگی HP 551 – HP4025 – HP4525 شرکت اچ پی
شارژ کارتریج پرینترهای سه کاره رنگی HP4540 – HP175 – HP275 – HP575
شارژ کاتریج پرینترهای سه کاره رنگی 175 – 275 – 3350 – 575 – 4540 – 6030 – 6040 شرکت اچ پی
شارژ کارتریج پرینترهای چهار کاره رنگی HP276 – HP1415 – HP375 – HP2320 – HP475 – HP500 – HP4540 شرکت اچ پی
شارژ کارتریج HP 6500
چگونگی شارژ کارتریج HP
شارژ کارتریج HP در محل
شارژ کارتریج جوهر افشان hp
فیلم شارژ کارتریج hpقیمت شارژ کارتریج hp
شارژ کارتریج لیزری رنگی
مرکز تخصصی شارژ کارتریج پرینترهای لیزری رنگی
شارژ کارتریج پرینترهای لیزری رنگی
شارژ کارتریج رنگی لیزری
شارژ کارتریج رنگی جوهر افشان
شارژ کارتریج لیزری رنگی

کیفیت چاپ و عمر دستگاه خود را برای ارزانی مبلغی ناچیز فدا نکنید:    

در این مرکز با استفاده از استانداردهای کمپانی های اصلی و بر گرفته از فناوری روز شارژ کارتریج رنگی صورت می پذیرد.
شارژ کارتریج در محل ( البته پیشنهاد ما این است که کارتریج را برای شارژ به شرکت ایده برتر پیشگام ارسال کنید ).
دستگاه پرینتر اکثر کارتریج های شارژ شده در این مرکز موجود هستند  و همگی کارتریج های شارژ شده در این همراه با برگه تست تایید شده ارسال می شود.
با توجه به دقت چگونگی عملکرد در مراحل شارژ و بازتولید کارتریج ها و استفاده نمودن از تونر و قطعات اصلی، کیفیت آنان  تا حد قابل توجهی با کارتریج های اورجینال برابری خواهند کرد.
همه ی کارتریج های شارژ شده در این مرکز از نظر تعداد برگ قابل پرینت با کارتریج اورجینال برابری می نمایند.
همه ی کارتریج های شارژ شده در این مرکز همراه با تاییدیه واحد کنترل است . (QC)


باز تولـید و شارژ انواع کارتریج های لیــزری:
ارسال مراسلات در محدوده تحت پوشش رایـگان است . (در مناطق دیگر بشکل توافقی)