شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 10:06

نکاتی در رابطه با خرید پرینترهای رنگی لیزری:

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نکاتی در رابطه با خرید پرینترهای رنگی لیزری:

در واقع برای استفاده در محیط‌های اداری که به چاپ تصاویر رنگی به تعداد زیاد نیاز دارند، عکاسان و همچنین کسانی که به‌صورت حرفه‌ای کار طراحی انجام می‌دهند، این پرینترها کاربرد زیادی داشته اند . به صورت تقریبی برای همه ی کاربران خانگی، خرید یک پرینتر لیزر رنگی کار مشکلی می باشد  به دلیل اینکه این پرینترها دارای قیمت زیاد و کارتریج‌های گرانی هستند . در صورتی که اگر به این پرینتر نیاز ضروری دارید، خرید آن کار نادرستی نمی باشد . چون در نهایت هزینه چاپ هر صفحه عکس یا تصویر به واسطه پرینتر لیزری در مقایسه با پرینتر جوهرافشان ارزان‌تر است . بدین ترتیب کیفیت این پرینتر در مقابله  با پرینتر جوهرافشان، در سطح بالاتری قرار گرفته است .
برای محیط ها تونرهای پرینترهای لیزری بسیار پرخطر می باشند . به همین علت باید شما اطمینان حاصل کنید که در جایی آن‌ها را مناسب قرار داده‌اید و بعد از مصرف آن را هم به درستی دفع نموده اید . در صورتی که شما یک کارگرافیکی پیچیده نداشته اید ، شما این امکان را دارید که برای کار خود یک پرینتر جوهرافشان را انتخاب نمایید  و با هزینه ی در حدود یک‌دهم یک پرینتر لیزری با  کیفیت مناسبی را به دست بیاورید اما در صورتی که یک کاربر حرفه‌ای گرافیکی می باشید و البته  به چاپ تصاویر پیچیده و همچنین  با دقت گرافیکی احتیاج داشته اید، باید حتماً یک پرینتر لیزری مناسب تهیه نمایید زیرا به آن نیاز خواهید داشت.
در صورتی که ، یکی از فاکتورهای اساسی برای شما در خرید پرینتر لیزری ، سرعت چاپ  است، حتما باید با دقت مدل‌های متفاوت پرینترها را مورد تحقیق قرار داده باشید و این چنین برحسب قیمت و سرعت، عالی ترین و بهترین پرینتر را انتخاب کنید.
در ادامه این مطالب ما تلاش نموده ایم تا برخی از پرینترهای موجود در بازار را برای شما معرفی نماییم تا پرینتر موردنظرتان را در زمان خرید هر چه بهتر شناخته باشید . در صورتی که این نکته را نیز نباید فراموش کنید که در این مقاله اگر یک پرینتر را معرفی نکردیم ، بدین معنی است که آن پرینتر کارایی ندارد یا نامناسب است و در واقع ما به دلیل کمبود فضا به‌صورت انتخابی از هر نوع پرینتر مدل‌هایی را برای شما خوانندگان انتخاب کرده ایم تا بتوانیم شما را هر چه بهتر با ویژگی‌های پرینترها آشنا نماییم . هدف  ما در نهایت مقایسه کارایی میان این محصولات نمی باشد . به دلیل اینکه بهترین مقایسه، مشاهده کیفیت و سرعت چاپ پرینتر به صورت عینی می باشد که عالی ترین ملاک برای خریدار است.
در پایان حتما باید به این نکته اشاره کنیم  که سرعت‌های که در جداول‌ معرفی شده ، سرعتی می باشد که واسطه شرکت‌های سازنده عرضه شده است و این مقدار  در آزمایش به‌صورت عملی به دست نیامده است.

برای آموزش تعمیرات اسکنر و مشاوره رایگان در این رابطه با متخصصین ما تماس بگیرید.

خواندن 3718 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 10:08

مقالات آموزشی

پیگیری دستگاه های درحال تعمیر

جستجو