شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 10:02

نکاتی کلی در خرید پرینترهای لیزری سیاه سفید (تک رنگ)

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نکاتی کلی در خرید پرینترهای لیزری سیاه سفید (تک رنگ)


در صورتی که شما میزان زیادی صفحات متنی را چاپ می‌کنید، به خرید یک پرینتر تک رنگ ارزان قیمت برای کار خود نیاز داشته اید . می‌توانند این پرینتر  تصاویر و متن‌های سیاه و سفید را با عالی ترین کیفیت ممکن به چاپ برساند. برخی از پرینترهای لیزری تک رنگ، هزینه ای کمتر از 200 دلار داشته اند و انتخاب متناسبی به منظور مصرف های خانگی به شمار خواهند رفت.
برخی از پرینترهای لیزری تک رنگ، به همراه پورت اترنت (شبکه) ارائه می‌گردند که در این قسمت امکان متصل نمودن به شبکه را به این پرینترها خواهند داد  و این خصوصیت امکان استفاده از یک پرینتر در محیط اداری را فراهم می‌نماید. در صورتی که  شما می خواهید  از یک کامپیوتر به منظور اتصال به این گونه از پرینترها استفاده نمایید ، بهتر می باشد برای یک کارت شبکه هزینه اضافی پرداخت ننمایید.
می‌توانند کاربران عمومی  اگر که میزان زیادی صفحات متنی را به چاپ خواهند رساند ، در واقع یک پرینتر لیزری تک رنگ در قیمت زیر 200 دلار به جای خرید نمودن یک پرینتر جوهرافشان، بخرند تا مصرف های آن‌ها را برطرف نماید.پرینتر لیزری تک رنگ در برابر یک تعمیرات پرینتر با یک پرینتر جوهرافشان هم قیمت، از نظر میزان سرعت چاپ، همچنین کیفیت چاپ و هزینه که در هر صفحه به منظور چاپ (چاپ متن) برای شما به دست آمده است ، در سطح متناسب‌تری به نسبت پرینتر جوهرافشان قرار داشته است.
در صورتی که به چاپ تصاویر رنگی نیاز داشته اید، برای شما خرید یک پرینتر جوهرافشان ضروری می باشد.  اما اگر شما به چاپ تصاویر رنگی احتیاجی ندارید  و یا گاهی وقت ها به به چاپ عکس رنگی اقدام می‌ نمایید ، خرید یک پرینتر رنگی کاری اشتباه می باشد .  چون شما مجبور به استفاده از رنگ‌های پرینتر در طولانی مدت می باشید . در غیر اینصورت، به مرور زمان  شارژ کارتریج پرینتر دچار مشکلاتی در چاپ رنگ‌ها می‌گردد و  این چنین منافذ هد به دلیل  خشک شدن ذرات جوهر، موجب جلوگیری از خروج رنگ‌ها می گردد.

برای آموزش تعمیرات اسکنر و مشاوره رایگان در این رابطه با متخصصین ما تماس بگیرید.

خواندن 4052 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 10:08

مقالات آموزشی

پیگیری دستگاه های درحال تعمیر

جستجو