شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 09:41

نکاتی کلی در مورد خرید پرینترهای جوهر افشان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نکاتی کلی در مورد خرید پرینترهای جوهر افشان


به صورت کلی نباید تعمیرات پرینتر های جوهرافشان گران‌قیمت  باشند. به دلیل اینکه تعویض کارتریج‌های پرینتر موجب بالارفتن قیمت پرینتر هم می شود . در زمان خرید، به هزینه کارتریج‌های پرینتر توجه نمایید . توجه به قیمت نهایی که در هر صفحه چاپ برای شما به واسطه پرینتر به دست خواهد آمد از برآورد قیمت نهایی کارتریج به نسبت تعداد صفحاتی که به واسطه کارتریج به چاپ خواهد رسید، به دست می‌آید. به راحتی با این کار قادر خواهید بود به مقدار هزینه تقریبی‌ای که در زمان یک سال به منظور شارژ یا تعویض کارتریج بپردازید، دست پیدا نمایید .
بر روی جعبه‌های پرینتر کارخانه‌های سازنده آنها به شما سرعت بالایی از چاپ صفحات را معرفی می نمایند. در صورتی که در تست‌ها مشاهده شده است که موتور یک پرینتر جوهر افشان قادر به چاپ 2 تا 4 صفحه در وضعیت چاپ متن همه ی صفحه و 2 تا 3 صفحه در وضعیت چاپ عکس یا تصویر را داشته است.
می‌توانند برخی از پرینترهای جوهرافشان  عکس‌هایی در حد و اندازه یک پرینتر حرفه‌ای عکاسی به چاپ برسانند . بدین ترتیب در صورتی که شما پرینتر خود را به منظور چاپ عکس و یا تصاویر گرافیکی به کار برده اید ، به سراغ مدلی از پرینترهای جوهر افشان باشید که خصوصیت های این نوع چاپ را به خوبی داشته باشند. در صورتی که از افرادی می باشید که همه ی کارهای شما مربوط به چاپ عکس و کارت گرافیکی است ، به سراغ پرینترهای چاپ عکس بروید که امکانات ویژه‌ای مثل ، اسلات حافظه، پنل مانیتور‌  LCD را داشته باشد که به شما  توانایی مشاهده عکس و چاپ بدون‌ PC را می‌دهد.
یک انتخاب مناسب برای بیشتر افرادی که قصد دارند از پرینتر در مصرف های خانگی و تحقیقاتی کوچک استفاده نمایند پرینترهای جوهرافشان می باشند . در صورتی که انتخاب پرینتر جوهرافشان برای افرادی که قصد دارند فقط در چاپ کیفیت بالایی دارا باشند ، مناسب نمی باشند. در واقع سازندگان پرینتر از یک سیاست مشابه در فروش پرینترهای خود به فروش تیغ صورت تراشی استفاده نموده اند . در این روش شما قادر  خواهید بود با قیمتی که زیاد هم نیست، یک تیغ متناسب را خریداری نمایید . در صورتی که پس از مدتی استفاده نمودن ، باید هزینه ی زیادی به منظور تعویض تیغ‌های کند شده پرداخت نمایید که در مقابل با قیمت نهایی خود تیغ کمی بالا می باشد.
به منظور پرینترهای جوهر افشان داستان خرید کارتریج هم همین‌طور می باشد. به دلیل اینکه شما  شارژ کارتریج پرینتر را با هزینه تقریباً پایین خریداری می نمایید. در صورتی که زمانی می‌خواهید کارتریج پرینتر خود را تعوض نمایید ، قیمتی در حدود یک‌سوم قیمت کل پرینتر را باید پرداخت نمایید که البته کمی گران به نظر خواهد رسید و  در واقع برای کاربران عمومی به صرفه نیست .

برای آموزش تعمیرات اسکنر و مشاوره رایگان در این رابطه با متخصصین ما تماس بگیرید.

خواندن 3854 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 10:09

مقالات آموزشی

پیگیری دستگاه های درحال تعمیر

جستجو