سه شنبه, 29 تیر 1395 ساعت 11:08

10پرینتر لیزری رنگی برتر جهان کدامند؟

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

10پرینتر لیزری رنگی برتر جهان کدامند؟
در بازارهای جهانی در آخرین بررسی خود کارشناسان 10 پرینتر لیزری رنگی برتر جهان را بر اساس قیمت، فناوری، کاربرد و فروش برگزیده و لیست آنها را منتشر نموده اند .
پرینترها به گزارش پی .سی. ورلد، امروزه به یکی از اساسی ترین ابزارهای جانبی رایانه تبدیل شده اند و مدل های پیشرفته آن ها در این میان، مثل پرینترهای لیزری رنگی بیش از پیش در سراسر دنیا به فروش رفته اند . اساسی ترین نکته ای که در حیطه پرینترهای رنگی لیزری موجود می باشد، قیمت تونر درونی آن است که همچنان گران می باشد و در مجموع کاربران از قیمت آن راضی نمی باشند .
در آخرین بررسی خود کارشناسان مرکز PC World 10 پرینتر لیزری رنگی برتر جهان را بر اساس قیمت، فناوری، کاربرد و فروش آن ها در بازارهای جهانی برگزیده و لیست آن ها را منتشر نموده اند.

پرینتر 5130cdn شرکت دل 

پرینتر 5130cdn شرکت دل

برای آن دسته از سازمان هایی این پرینتر رنگی لیزری مناسب می باشد که حجم فعالیت های چاپی آنان زیاد می باشد . سرعت بالا، کیفیت مناسب، توانایی های متفاوت چاپی و هزینه ارزان از اساسی ترین موارد مربوط به این پرینتر رنگی می باشد.

پرینتر 3130cn شرکت دل

این پرینتر که خرید آن به سازمان ها و ادارات کوچک پیشنهاد می گردد ، در چاپ صفحات سرعت بالایی به صورت رنگی داشته است و آنها را با کیفیت بالا و قابل قبول چاپ می کند. قیمت تونر این پرینتر نیز ارزان است.

پرینتر LaserJet CP4025dn شرکت اچ پی

قابلیت های زیادی را در خود این پرینتر پر سرعت جا داده است و در مقابل، هزینه چاپ هر صفحه به صورت رنگی با آن خیلی پایین می باشد. با این محصول تصاویر چاپ شد کیفیت مناسبی دارند. قیمت این پرینتر بین 1220 تا 1700 دلار اعلام شده است.

پرینتر C734dn شرکت لکسمارک

آن گروه از شرکت هایی که به سراغ یک پرینتر رنگی لیزری با سرعت بالا، توانایی های کاربردی و قیمت پایین می باشد، این محصول را می توانند خریداری نمایند. این پرینتر با قیمت بین 782 تا 993 دلار در بازارهای جهانی به فروش خواهد رسید.

پرینتر Phaser 7500 شرکت زیراکس

پرینتر Phaser 7500 شرکت زیراکس

این پرینتر رنگی لیزری قیمت گرانی داشته است، در صورتی که کیفیت تصاویر چاپ شده در آن نسبت به محصولات مشابه موجود در بازار خیلی بهتر می باشد و می توان تصاویر را به کمک آن به اندازه بنرهای تبلیغاتی با کیفیت بسیار مناسب به چاپ رساند. در بازارهای جهانی قیمت این نوع پرینتر بین 2580 تا 3161 دلار می باشد.

پرینتر Mita FS-C5300DN شرکت کیوسرا

محصولی اقتصادی برای شرکت های متوسط و کوچک می توان این پرینتر پرسرعت را معرفی نمود و به شکل رنگی کیفیت چاپ آن بسیار قابل قبول می باشد.

پرینتر LasserJet CP2025n اچ پی

نسبت به مدل های مشابه موجود در بازار این پرینتر قیمت خیلی ارزانی داشته است و در اختیار سازمان های کوچک در عین حال توانایی های کاربردی فراوانی را گذاشته است. در بازارهای جهانی بین 464 تا 626 دلار قیمت این پرینتر اعلام شده است .

پرینتر Oki C610dtn

در این محصول کیفیت چاپ تصاویر رنگی معمولی می باشد ، در صورتی که سرعت بالای آن و هزینه پایین قطعات جانبی اساسی ترین عاملی می باشد که موجب افزایش فروش جهانی آن شده است.

پرینتر C780n شرکت لکسمارک

برای شرکت های پرمشغله که در آنها میزان چاپ تصاویر رنگی زیاد است، گزینه مناسبی  این محصول بشمار می رود و قیمت مناسبی داشته است . در بازارهای جهانی این پرینتر با قیمت 884 تا 1126 دلار به فروش رسیده است .

HL-4040CN شرکت Brother

این پرینتر رنگی لیزری با داشتن قیمت ارزان ، اما دارای سرعت بالا و همچنین کیفیت مناسب چاپی، ایده آل ترین گزینه برای شرکت های کوچک بشمار می رود . در بازارهای جهانی هزینه این محصول بین 181 تا 534 دلار می باشد.

معرفی نمودن 10پرینتر برتر ‌خانگی‌ به روایت دیگر:

جهت استفاده نمودن پرینتر مناسب در خانه ، شما با مدل‌های مختلف برخورد خواهید نمود . شاید این تنوع موجب ترس شما گردد . بدین ترتیب احتیاجی نیست که مابین مدل‌های متفاوت سر درگم شوید در اینجا زیرا انواع مدل‌ها با هم مقایسه شده است. مدل‌های مختلف در اینجا بر پایه کاربرد آنها بیان شده اند.
پیش از هر چیزی باید بگوییم که  برای چه مصرفی پرینتر را خواهید داشت .آیا برای یک کار اداری می باشد یا خانگی؟ به منظور پرینت گرفتن برنامه آفیس می باشد یا نه؟ با اینکه برای استفاده‌های متفاوت و متنوع می باشد یا نه؟ می‌خواهید تا چه میزانی  هزینه نمایید هم به منظور پرینتر و هم جوهر؟ نیازداشته اید رنگی یا سیاه و سفید پرینت بگیرید؟ آیا می‌دانید چه پرینتری احتیاج دارید؟ پس حالا 10 پرینتر برتر خانگی را بررسی می نماییم .

1  ـ پرینتر Wide-Format Inkjet MFP

پرینتر HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One سرعت زیاد را دارا می باشد و همچنین اندازه‌ای کوچک برای پرینت می باشد  و از انواع چندکاره پرینترها برای کار خانه و دفاتر کوچک می‌باشد.

2 ـ پرینترSmall Office/Home Office MFP

 HP Officejet 6500A Plus e-All-in نوع چندکاره پرینتره  می باشد که توانایی های متفاوت مثل پرینت بی‌سیم و توانایی کار با میزان زیادی از صفحات با کیفیت بالا داشته است .

3 ـ پرینتر Monochrome Laser Printer

مدل OKI B431dn سرعت  زیادی داشته  و توانایی کار با تعداد صفحات بالا و اندازه کوچک را داشته است . برای دفاتر کوچک یا خانه این نوع پرینتر بسیار جذاب می باشد .

4 ـ پرینتر Photo Lab MFP

Canon ma MG8120 Wireless Photo All-In-One Printer جدیدترین محصول کانن می باشد  که به منظور استفاده زیاد در منزل و چاپ عکس‌های خانگی مناسب می باشد.

5 ـ  پرینتر Near-Dedicated Inkjet Photo Printer

برای عکاسان حرفه‌ای و آماتور و همچنین گرافیست‌ها این نوع پرینتر مناسب می باشد. Epson Stylus  Photo R2880 چاپی زیبا در مدت زمان کم به شما خواهد داد.

6 ـ  پرینتر Small Office Inkjet Color Printer

پرینتر Epson B-510DN سرعتی مثل پرینترهای لیزری داشته است با هزینه کمتر برای هر صفحه، چون قیمت جوهر آن ارزان‌تر است در مقایسه نمودن با اکثر پرینترهای جوهر افشان و لیزری.

7 ـ پرینتر Small Office Monochrome Laser Printer

پرینتر Lexmark E462dtn سرعت خیلی خوب و زیادی داشته است و برای دفاتر کوچک و متوسط یا گروه‌های کاری برای کار با تعداد صفحات زیاد مناسب است؛ ولی نمی‌تواند تعداد صفحات بسیار زیاد و سنگین را پرینت نماید.

8 ـ  پرینتر Budget Tabloid Inkjet Printer

Canon ma iX7000 Inkjet Business Printer  این نوع مخصوص استفاده و چاپ صفحات در اندازه 11 تا 17 اینچ می باشد.

9 ـ پرینتر Photo Lab MFP

Canon ma MP990 Wireless Photo All-In-One Printer هم می‌تواند پرینتر چندکاره خانگی باشد، هم پرینتری مناسب به منظور عکس‌های خانگی می باشد .

10 ـ پرینتر Personal Monochrome Laser Printer

 Brother HL-5340D برای چاپ سرعت بالایی داشته است و توانایی کار با میزان صفحات بالا و چاپ متن با کیفیت بالا و کیفیت بالای گرافیکی در برابر با پرینترهای تک لیزری از ویژگی‌های آن است.

لازم به ذکر است که در انتخاب این لیست معیار هایی مانند تعمیرات پرینتر ، شارژ کارتریج و .. نیز در نظر گرفته شده است.

خواندن 8271 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 10:10

مقالات آموزشی

پیگیری دستگاه های درحال تعمیر

جستجو